Povodom Dana planete Zemlje kompanija ZEOS eko-sistem u dogovoru sa nastavnicima škola, odlučili su provesti projekat podizanja svijesti kroz edukakaciju i video prezentaciju u školama na području Kantona Sarajevo.
U okviru projekta Djeca za djecu mali čuvari okoliša će imati priliku praktično primijeniti proces reciklaže i na taj način će dati doprinos za svoje vršnjake u Roditeljskoj kući - U.G. Srce za djecu koja boluju od raka.

Predstavnici kompanije ZEOS eko-sistem su posjetili Osnovnu školu "Đulistan" i naši učenici su uživali u prezentaciji.

Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Značajni gosti | Views: 223 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (18)

U okviru praktične nastave iz hemije, realizirana je posjeta Prirodno-matematičkom fakultetu u Sarajevu povodom manifestacije
OTVORENI DANI HEMIJE