U okviru planiranih sadržaja vezanih za prevenciju maloljetničke delinkvencije, implementiran je projekat “Lopov uvijek bude otkriven.” Ovaj projekat realizira se u okviru programa “Rad policije u zajednici” u saradnji sa Visokim sudskim i tužilačkim vijećem BiH. Prezentacija edukativnog sadržaja je u našoj školi održana u petak 01.02.2019. godine, a cilj je bio povećavanje svijesti djece da se nezakonito ponašanje ne isplati i da lopov uvijek bude uhvaćen. Predavanju su prisustvovali učenici VI razreda, koji su naučili kako prepoznati i pravilno reagovati u slučaju krađe. Za demonstraciju ovog projekta bili su zaduženi policajci iz Policijske uprave Ilijaš.
Category: Dešavanja u školi | Views: 40 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (2)