Danas smo imali prililiku da ugostimo djecu koja su u predškolskoj grupi iz vrtića "Behar". Djeca su zajedno sa svojim tetama i osobljem naše škole, obišli školu i upozali se sa učenicima prvog rezreda.
Category: Dešavanja u školi | Views: 22 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (3)

Učenici od V do IX razreda (koji uče Perzijski jezik) su bili u posjeti Iranskom kulturnom centru u Sarajevu.Uz pratnju nastavnica Šejle Omerović-Penjo i Samire Halebić, učenike je dočekao i ugostio g.Nuri, ataše za kulturu sa njegovim saradnicima. Učenici su imali priliku da se upoznaju sa dijelom bogate Iranske kulture i uživali su u onome što su domaćini pripremili.
Category: Posjete i izleti | Views: 18 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (6)