Naslovna »Arhiva novosti

« 1 2 3 4 ... 29 30 »

Povodom Dana planete Zemlje kompanija ZEOS eko-sistem u dogovoru sa nastavnicima škola, odlučili su provesti projekat podizanja svijesti kroz edukakaciju i video prezentaciju u školama na području Kantona Sarajevo.
U okviru projekta Djeca za djecu mali čuvari okoliša će imati priliku praktično primijeniti proces reciklaže i na taj način će dati doprinos za svoje vršnjake u Roditeljskoj kući - U.G. Srce za djecu koja boluju od raka.

Predstavnici kompanije ZEOS eko-sistem su posjetili Osnovnu školu "Đulistan" i naši učenici su uživali u prezentaciji.

Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Značajni gosti | Views: 116 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (18)

U okviru praktične nastave iz hemije, realizirana je posjeta Prirodno-matematičkom fakultetu u Sarajevu povodom manifestacije
OTVORENI DANI HEMIJE
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 68 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Učenici od VI - IX razreda uživali su u vožnji žičarom i posjeti Muzeju ratnog djetinjstva
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 125 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (36)

Učenici petih razreda na ekskurziji u Bihaću i okolnim gradovima.
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 117 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (7)

OGLEDNI ČAS IZ BHS JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
DATUM: 26.03.2018. godina