Naslovna »Arhiva novosti

UČITELJICA: ILMA Begić
RAZRED: III-b
NASTAVNA JEDINICA: U susret proljeću

Category: Dešavanja u školi | Views: 68 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (5)

Raznovrsne aktivnosti povodom obilježavanja Sedmice rodjenja hazreti Fatime.

Slike na http://djulistan.edu.ba/photo/desavanja_u_skoli/sedmica_hazreti_fatime/54

Category: Dešavanja u školi | Views: 88 | Added by: osdulistan | Date:

Učenici Osnovne škole "Đulistan" su defileom i polaganjem cvijeća na Spomen obilježju u Ilijašu, obilježili Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. Ni hladno vrijeme nas nije spriječilo da tradicionalno obilježimo Dan nezavisnosti.

Slike na  http://djulistan.edu.ba/photo/projekti/defile/53

Category: Projekti | Views: 155 | Added by: osdulistan | Date:

U četvrtak, 15.02.2018.godine je u našoj školi realizovana radionica ,,Lopov uvijek bude otkriven" u organizaciji Policijske stanice Ilijaš, u saradnji sa Federalnom upravom policije.Cilj radionice je povećati svijest djece o faktorima rizika.Uposlenici Federalne uprave policije su našim učenicima predstavili primjere nezakonitog ponašanja kroz određene vježbe koje su demonstrirali policajci sa službenim psom.

Zahvaljujemo Policijskoj stanici Ilijaš i Federalnoj upravi policije.

Category: Značajni gosti | Views: 91 | Added by: osdulistan | Date:

Dana 09.02.2018. godine održana je radionica za učenike IIIa i IIIb razreda na temu "Razumijevanje osjećaja druge osobe". Ciljevi radionice su:

-Podsticanje i razvijanje empatije kod učenika;

-Uočavanje različitosti svih nas koje je važno shvatiti kao bogatstvo, a ne kao povod za ispoljavanje negativnih oblika ponašanja.

Category: Dešavanja u školi | Views: 96 | Added by: osdulistan | Date: