« 1 2 3 4 ... 31 32 »

U toku Mjeseca knjige OŠ "Đulistan" je realizovala mnoge aktivnosti. U jednoj od aktivnosti smo ugostili pjesnika, prozaika i filmskog scenaristu Abdulaha Sidrana. Zahvaljujemo se prof.Dženani Razić koja je omogućila našim učenicima, nastavnicima i roditeljima da uživaju u predavanju vrsnog književnika.

Image may contain: one or more people and people sitting

Category: Značajni gosti | Views: 40 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Dana 25.10. 2018. godine, nastvanica Amina Šišić je održala ogledni čas u odjeljenju VIII b. Nastavna jedinica je bila obrada književnog djela  "Smrt Omera i Merime". Nastavnica je veoma dobro obradila nastavnu jedinicu,a  cijeli čas je bio jako zanimljiv. Času su prisustvovali direktorica, pedagogica i članovi aktiva.

No automatic alt text available.

Category: Dešavanja u školi | Views: 51 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Radionica za učenike predmetne nastave

Uspješna i veoma kreativna radionica Ermin ef. Zahirovića za učenike predmetne nastave na temu

"Rizici i opasnosti korištenja interneta kod djece i mladih."

Category: Dešavanja u školi | Views: 199 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (36)

RADIONICE ZA UČENIKE RAZREDNE NASTAVE

Category: Dešavanja u školi | Views: 163 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (16)

Radionica za učenike IX razreda

U utorak, 08.05.2018.godine održana je radionica za učenike IX razreda pod nazivom ODGOVORNOST MLADIH U SUKOBU SA ZAKONOM . Ciljevi radionice su:

-prepoznati odgovornost u maloljetničkom prestupništvu/delikvenciji,
-uvidjeti posljedice društveno-neprihvatljivog ponašanja za osobu koja je u sukobu sa zakonom,
-uvidjeti koji je cilj sankcije za osobu koja je u sukobu sa zakonom.
Category: Dešavanja u školi | Views: 189 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (19)