Naslovna »Arhiva novosti

« 1 2 3 4 ... 29 30 »
U okviru praktične nastave iz hemije, realizirana je posjeta Prirodno-matematičkom fakultetu u Sarajevu povodom manifestacije
OTVORENI DANI HEMIJE
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 39 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Učenici od VI - IX razreda uživali su u vožnji žičarom i posjeti Muzeju ratnog djetinjstva
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 94 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (36)

Učenici petih razreda na ekskurziji u Bihaću i okolnim gradovima.
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 85 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (11)

OGLEDNI ČAS IZ BHS JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
DATUM: 26.03.2018. godina
PROFESORICA: ULFETA Muftić

Category: Dešavanja u školi | Views: 110 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (20)

KONKURS

o evidentiranju djece-školskih obveznika za upis u I (prvi) razred u školskoj 2018/2019.godini

PRVI UPISNI ROK ZA ŠKOLSKU 2018/2019. GODINU POČINJE 01.04.2018. GODINE I TRAJE DO 30.04.2018.

Školskim obveznikom redovne Osnovne škole, shodno članu 55. Zakona o osnovnom odgoju i obrazovanju („Službene novine kantona Sarajevo“, broj 23/17), smatra se dijete koje će do 1. marta tekuće godine navršiti 5 i po godina života (odnosno punih 6 godina u septembru 2018. godine). U školu se mogu upisati djeca mlađa od utvrđene starosne dobi ako to traže pismenim zahtjevom roditelji/staratelji i ako škola, nakon što razmotri preporuke Komisije za upis učenika u prvi razred, bude sigurna da je to u najboljem interesu djeteta.

Dokumentacija potrebna za upis učenika u I razred:

• Izvod iz matične knjige rođenih
  • Ljekarsko uvjerenje o sposobnosti djeteta,
  • Uvjerenje/certifikat o pohađanju obaveznog predškolskog programa za djecu u godini pred polazak u školu.

DIJETE NE MOŽE BITI UPISANO BEZ NAVEDENIH DOKUMENATA!

Za dodatne informacije obratite se pedagogu škole ili na broj telefona: 033 403 321

Category: Obavijesti | Views: 320 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (35)