Naslovna »Arhiva novosti

« 1 2 3 4 5 ... 29 30 »

Svim profesorima, učenicima i drugim uposlenicima, sretan 21. mart dan OŠ "Đulistan"

Povodom Dana skole i Nevruza 1397. godine u kampusu PBK.

Category: Dešavanja u školi | Views: 188 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (21)

OGLEDNI ČAS IZ MOJE OKOLINE
DATUM: 20.03.2018 godina
UČITELJICA: ILMA Begić
RAZRED: III-b
NASTAVNA JEDINICA: U susret proljeću

Category: Dešavanja u školi | Views: 111 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (6)

Raznovrsne aktivnosti povodom obilježavanja Sedmice rodjenja hazreti Fatime.

Slike na http://djulistan.edu.ba/photo/desavanja_u_skoli/sedmica_hazreti_fatime/54

Category: Dešavanja u školi | Views: 112 | Added by: osdulistan | Date:

Učenici Osnovne škole "Đulistan" su defileom i polaganjem cvijeća na Spomen obilježju u Ilijašu, obilježili Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. Ni hladno vrijeme nas nije spriječilo da tradicionalno obilježimo Dan nezavisnosti.

Slike na  http://djulistan.edu.ba/photo/projekti/defile/53

Category: Projekti | Views: 187 | Added by: osdulistan | Date:

U četvrtak, 15.02.2018.godine je u našoj školi realizovana radionica ,,Lopov uvijek bude otkriven" u organizaciji Policijske stanice Ilijaš, u saradnji sa Federalnom upravom policije.Cilj radionice je povećati svijest djece o faktorima rizika.Uposlenici Federalne uprave policije su našim učenicima predstavili primjere nezakonitog ponašanja kroz određene vježbe koje su demonstrirali policajci sa službenim psom.

Zahvaljujemo Policijskoj stanici Ilijaš i Federalnoj upravi policije.

Category: Značajni gosti | Views: 124 | Added by: osdulistan | Date: