« 1 2 3 4 5 6 7 ... 31 32 »

Učenici Osnovne škole "Đulistan" su defileom i polaganjem cvijeća na Spomen obilježju u Ilijašu, obilježili Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine. Ni hladno vrijeme nas nije spriječilo da tradicionalno obilježimo Dan nezavisnosti.

Slike na  http://djulistan.edu.ba/photo/projekti/defile/53

Category: Projekti | Views: 291 | Added by: osdulistan | Date:

U četvrtak, 15.02.2018.godine je u našoj školi realizovana radionica ,,Lopov uvijek bude otkriven" u organizaciji Policijske stanice Ilijaš, u saradnji sa Federalnom upravom policije.Cilj radionice je povećati svijest djece o faktorima rizika.Uposlenici Federalne uprave policije su našim učenicima predstavili primjere nezakonitog ponašanja kroz određene vježbe koje su demonstrirali policajci sa službenim psom.

Zahvaljujemo Policijskoj stanici Ilijaš i Federalnoj upravi policije.

Category: Značajni gosti | Views: 209 | Added by: osdulistan | Date:

Dana 09.02.2018. godine održana je radionica za učenike IIIa i IIIb razreda na temu "Razumijevanje osjećaja druge osobe". Ciljevi radionice su:

-Podsticanje i razvijanje empatije kod učenika;

-Uočavanje različitosti svih nas koje je važno shvatiti kao bogatstvo, a ne kao povod za ispoljavanje negativnih oblika ponašanja.

Category: Dešavanja u školi | Views: 193 | Added by: osdulistan | Date:

Kulturni centar Ambasade IR Iran realizuje program pod naslovom Dani kulture Irana. Imajući u vidu to da je grad Tabriz proglašen centrom kulture i turizma za 2018. godinu, program će biti posvećen predstavljanju kulture i umjetnosti ovog grada. Manifestacija se realizuje u saradnji sa predstavnicima državnih i kulturnih institucija BiH i IR Iran.

Tim povodom, učenici i direktori našeg Kampusa su bili u posjeti Ambasadi IR Iran u Sarajevu.

Category: Posjete i izleti | Views: 239 | Added by: osdulistan | Date:

U našoj školi održana je priredba povodom završetka prvog polugodišta školske 2017/18. godine.

Slike na http://djulistan.edu.ba/photo/desavanja_u_skoli/priredba/52

Category: Dešavanja u školi | Views: 228 | Added by: osdulistan | Date: