1 2 3 ... 14 15 »

Naši učenici zaista znaju da uživaju u čarima koje donosi zima. Tako su učenici razredne nastave,  zajedno sa svojim učiteljima izašli na obližnje brdo i iskoristili lijep zimski dan za sankanje i pravljenje snješka bijelića.

Category: Dešavanja u školi | Views: 34 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (10)

Dana 11.12. 2018. godine, nastavnica perzijskog jezika Šejla Omerović- Penjo, održala je ogledni čas. Nastavna jedinica je veoma dobro i kreativno realizovana. Času su prisustvovali direktorica, pedagogica, kao i članovi aktiva.

Category: Dešavanja u školi | Views: 30 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (1)

Category: Dešavanja u školi | Views: 21 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Dana 25.10. 2018. godine, nastvanica Amina Šišić je održala ogledni čas u odjeljenju VIII b. Nastavna jedinica je bila obrada književnog djela  "Smrt Omera i Merime". Nastavnica je veoma dobro obradila nastavnu jedinicu,a  cijeli čas je bio jako zanimljiv. Času su prisustvovali direktorica, pedagogica i članovi aktiva.

No automatic alt text available.

Category: Dešavanja u školi | Views: 51 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Radionica za učenike predmetne nastave

Uspješna i veoma kreativna radionica Ermin ef. Zahirovića za učenike predmetne nastave na temu

"Rizici i opasnosti korištenja interneta kod djece i mladih."

Category: Dešavanja u školi | Views: 199 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (36)