1 2 3 ... 17 18 »
Danas smo imali prililiku da ugostimo djecu koja su u predškolskoj grupi iz vrtića "Behar". Djeca su zajedno sa svojim tetama i osobljem naše škole, obišli školu i upozali se sa učenicima prvog rezreda.
Category: Dešavanja u školi | Views: 145 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Naši učenici su marljivi i vrijedni,ozbiljno pristupaju radu i njihov nivo znanja je odličan. Ovo su đaci VIII razreda koji žele mnogo da nauče, a naša nastavnica Alisa Mušija-Višča podučila ih je projektiranju elektroinstalacija u stambenoj jedinici. Đulistan je mjesto , za djecu koja teže savremenim metodama odgoja i obrazovanja.
Category: Dešavanja u školi | Views: 43 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (1)

Category: Dešavanja u školi | Views: 27 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Neka Vam je sretan i uspješan još jedan Dan učitelja. Obavljajte svoj posao časno, sa ljubavlju i uvažavanjem. Vi ste oni koji osvjetljavaju put vašim učenicima. Vaš ĐULISTAN ❤
Category: Dešavanja u školi | Views: 41 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (2)

Posve drugačiji čas u IV a razredu kod naše učiteljice Aida Ahmić. Povodom nastupajućeg Svjetskog dana učitelja, u ovom razredu se malo zamijenila uloga UČITELJ-UČENIK. Čas Moje okoline je vodio učenik iz razreda i pokušao na najbolji način da oponaša svoju učiteljicu. Učiteljica Aida je bila učenik i pomno je pratila svog učitelja Kerima. Djeca su kroz smijeh i zabavu usvojila još jednu važnu lekciju iz Moje okoline, ali i lekciju o poštovanju i uvažavanju drugih. Veselo nam bilo svaki dan, jer to je naš Đulistan.
Category: Dešavanja u školi | Views: 30 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)