1 2 3 ... 17 18 »
Danas smo imali prililiku da ugostimo djecu koja su u predškolskoj grupi iz vrtića "Behar". Djeca su zajedno sa svojim tetama i osobljem naše škole, obišli školu i upozali se sa učenicima prvog rezreda.
Category: Dešavanja u školi | Views: 284 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Naši učenici su marljivi i vrijedni,ozbiljno pristupaju radu i njihov nivo znanja je odličan. Ovo su đaci VIII razreda koji žele mnogo da nauče, a naša nastavnica Alisa Mušija-Višča podučila ih je projektiranju elektroinstalacija u stambenoj jedinici. Đulistan je mjesto , za djecu koja teže savremenim metodama odgoja i obrazovanja.
Category: Dešavanja u školi | Views: 299 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (5)

Danas je i kod nas obilježen SVJETSKI DAN HRANE, hrane koja je zdrava i daje nam dnevnu energiju. Učenici nižih razreda danas su donijeli mnogo voća, povrća i orašastih plodova. Svaki razred je pravio nešto drugačije i mnogo ukusno. Svojim su malenim rukama pripremali zdrave poslastice i salate. Pokazali su nam svima kako možemo pripremiti zdrave slatkiše. Imali smo na stolu:salatu od povrća, voćnu salatu, energetske kolačiće i ukusni smoothie. Ovako mi obilježavamo i približavamo svojim učenicima aktuelne svjetske datume. Jer poruka je naša svima: JEDITE ZDRAVO,DA BI BILI ZDRAVO.
Category: Dešavanja u školi | Views: 189 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Neka Vam je sretan i uspješan još jedan Dan učitelja. Obavljajte svoj posao časno, sa ljubavlju i uvažavanjem. Vi ste oni koji osvjetljavaju put vašim učenicima. Vaš ĐULISTAN ❤
Category: Dešavanja u školi | Views: 192 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (2)

Posve drugačiji čas u IV a razredu kod naše učiteljice Aida Ahmić. Povodom nastupajućeg Svjetskog dana učitelja, u ovom razredu se malo zamijenila uloga UČITELJ-UČENIK. Čas Moje okoline je vodio učenik iz razreda i pokušao na najbolji način da oponaša svoju učiteljicu. Učiteljica Aida je bila učenik i pomno je pratila svog učitelja Kerima. Djeca su kroz smijeh i zabavu usvojila još jednu važnu lekciju iz Moje okoline, ali i lekciju o poštovanju i uvažavanju drugih. Veselo nam bilo svaki dan, jer to je naš Đulistan.
Category: Dešavanja u školi | Views: 194 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)