« 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 »
Radionica za učenike IX razreda

U utorak, 08.05.2018.godine održana je radionica za učenike IX razreda pod nazivom ODGOVORNOST MLADIH U SUKOBU SA ZAKONOM . Ciljevi radionice su:

-prepoznati odgovornost u maloljetničkom prestupništvu/delikvenciji,
-uvidjeti posljedice društveno-neprihvatljivog ponašanja za osobu koja je u sukobu sa zakonom,
-uvidjeti koji je cilj sankcije za osobu koja je u sukobu sa zakonom.
Category: Dešavanja u školi | Views: 234 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (19)

U susret Ramazanu
U susret Ramazanu OŠ Đulistan
به استقبال ماه مبارک رمضان ۱

Ebu Hurejre, r.a., takođe, od Poslanika, s.a.v.s., prenosi:

„Post je štit, pa kada neko od vas posti neka ne govori bestidne riječi i neka se ne dere, a ako ga neko opsuje ili napadne, neka kaže: Ja postim!“

Za više fotografija postetite našu FB stranicu
Category: Dešavanja u školi | Views: 170 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

OGLEDNI ČAS IZ BHS JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI
DATUM: 26.03.2018. godina
PROFESORICA: ULFETA Muftić

Category: Dešavanja u školi | Views: 244 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (3)

Svim profesorima, učenicima i drugim uposlenicima, sretan 21. mart dan OŠ "Đulistan"

Povodom Dana skole i Nevruza 1397. godine u kampusu PBK.

Category: Dešavanja u školi | Views: 332 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (1)

OGLEDNI ČAS IZ MOJE OKOLINE
DATUM: 20.03.2018 godina
UČITELJICA: ILMA Begić