Manifestacija povodom obilježavanja rođendana hazreti Fatime

I ove godine u našem Kampusu smo kroz razne aktivnosti obilježili rođendan plemenite hazreti Fatime, kćerke našeg Poslanika Muhammeda a.s., predvodnice svih žena u Islamu. Manifestacija je započela prezentacijom učenica PBK o životu hazreti Fatime, zatim je već tradicionalno održana modna revija hidžaba za učenice od prvog do devetog razreda, također je održan i kviz o životu hazreti Fatime za učenice od šestog do devetog razreda, kao i za učenice koledža. U okviru manifestacije upriličeno je druženje za uposlenice Kampusa, kao i za učenice uz podjelu prigodnih poklona. Manifestacija je završena priredbom i predavanjem mualime Mubine Kobilice.

Category: Projekti | Views: 7 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
0 Spam
1 organic seo vs ppc NeonD Marketing Services
From an organic search point of view, video has a handful of concerns, particularly if you are not hosting your video content material via YouTube.

Name *:
Code *: