Naslovna » 2016 » april » 28 » Obnova i proširenje knjižnog fonda školske biblioteke

Obnova i proširenje knjižnog fonda školske biblioteke

Nakon obavljene operacije "Pohod Sajmu knjige" koji se desio u petak 22.04.2016. prof. Šejla, bibliotekarka Škole, je u ponedjeljak 25.04.2016. godine ponovo pohodila Sajam. Naime,  ponedjeljak je bio zadnji Sajma pa je prof. Šejla, kao i svih ovih godina, iskoristila priliku i nabavila brojne naslove po sniženim cijenama s obzirom da zadnjeg dana Sajma izdavači daju posebne popuste na skoro sve vlastite naslove. Na isti način kako je to bilo i u petak i ponedjeljak je bio dan kada je profesorica "Imala pune ruke (kese) posla".
Školska biblioteka je dodatno "obezbijeđena" novim naslovima.

Category: Aktivnosti izvan škole | Views: 299 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Name *:
Code *: