Naslovna » 2016 » februar » 26 » Posjeta porodici Aščelić

Posjeta porodici Aščelić

Saradnja OŠ "Đulistan" i njenih učenika i roditelja se opet pokazala na djelu. Naime, učenice IIIa razreda su iz predmeta moja okolina obrađivale nastavnu jedinicu o biljkama. A učenica IIIa je i Aščalić Nejra. Porodica Aščelić se već dugi niz godina bavi uzgojem cvijeća. I eto zgode za lijepe pohode.
Roditelji naših učenika su pozvali sve učenice IIIa u posjetu. U četvrtak 24.02.2016. je ova posjeta i realizirana. U posjeti su bili i učenici VIa s obzirom da je Nejrin brat Amir učenik ovog odjeljenja. Staklenici sa prekrasnim cvijećem su nas očarali. Nakon što su učenici i nastavnici završili obilazak plastenika, roditelji Aščelić su pozvali sve učenike da se pridruže Nejri i Amiru u njihovom domu, te su ih počastili slatkišima, sokom i voćem. Kako se i vidi na slikama, vrijeme provedeno u druženju sa Amirom i Nejrom je bilo lijepo.
Posjetu smo završili u 12:45 kada smo krenuli put Škole. Po dolasku u Školu oba odjeljenja su nastavila sa redovnim aktivnostima.

Category: Posjete i izleti | Views: 252 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0