Naslovna » 2016 » maj » 17 » Posjeta spomen obilježju Plana

Posjeta spomen obilježju Plana

U okviru obilježavanja 3. maja - Dana otpora općine Breza učenici Kampusa PBK su prisustvovali programu koji se održao na spomen obilježju Plana, nedaleko od Breze. Naime, u okviru ove manifestacije čije obilježavanje je počelo još tokom mjeseca aprila, a zatim nastavljeno poslije prvomajskih praznika, 4. maja 2015. u periodu od 11:00 do 13:00 sati održan je prigodan program. U programu smo imali priliku, između ostalog, poslušati obraćanje općinskog načelnika, čas histoije i čitanje radova nagrađenih na takmičenju učenika osnovnih škola u pisanju literarnh radova na temu “3. maj – Dan otpora Općine Breza”. Delegacija Kampusa je položila cvijeće na spomen obilježje i učenjem Fatihe sjetila se šehida i poginulih boraca općine Breza.

Category: Aktivnosti izvan škole | Views: 379 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Name *:
Code *: