1 2 3 »
Učenici Perzijsko - bosanski koledža, Đulistana i Behara dana 04.02. 2018. godine, posjetili su ambasadu Islamske Republike Iran, povodom 40. godišnjice pobjede islamske revolucije u Iranu . Tom prilikom položeno je cvijeće i proučena je Fatiha na spomen obilježju, poginulim Iranskim šehidima u Bosni i Hercegovini
Category: Posjete i izleti | Views: 1 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

U okviru praktične nastave iz hemije, realizirana je posjeta Prirodno-matematičkom fakultetu u Sarajevu povodom manifestacije
OTVORENI DANI HEMIJE
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 123 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Učenici od VI - IX razreda uživali su u vožnji žičarom i posjeti Muzeju ratnog djetinjstva
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 180 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (36)

Učenici petih razreda na ekskurziji u Bihaću i okolnim gradovima.
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 169 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (7)

Kulturni centar Ambasade IR Iran realizuje program pod naslovom Dani kulture Irana. Imajući u vidu to da je grad Tabriz proglašen centrom kulture i turizma za 2018. godinu, program će biti posvećen predstavljanju kulture i umjetnosti ovog grada. Manifestacija se realizuje u saradnji sa predstavnicima državnih i kulturnih institucija BiH i IR Iran.

Tim povodom, učenici i direktori našeg Kampusa su bili u posjeti Ambasadi IR Iran u Sarajevu.

Category: Posjete i izleti | Views: 253 | Added by: osdulistan | Date:

1-5 6-10 11-13