Naslovna »Posjete i izleti

1 2 3 »
U okviru praktične nastave iz hemije, realizirana je posjeta Prirodno-matematičkom fakultetu u Sarajevu povodom manifestacije
OTVORENI DANI HEMIJE
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 93 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Učenici od VI - IX razreda uživali su u vožnji žičarom i posjeti Muzeju ratnog djetinjstva
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 149 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (36)

Učenici petih razreda na ekskurziji u Bihaću i okolnim gradovima.
Za više fotografija postetite našu FB stranicu

Category: Posjete i izleti | Views: 137 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (7)

Kulturni centar Ambasade IR Iran realizuje program pod naslovom Dani kulture Irana. Imajući u vidu to da je grad Tabriz proglašen centrom kulture i turizma za 2018. godinu, program će biti posvećen predstavljanju kulture i umjetnosti ovog grada. Manifestacija se realizuje u saradnji sa predstavnicima državnih i kulturnih institucija BiH i IR Iran.

Tim povodom, učenici i direktori našeg Kampusa su bili u posjeti Ambasadi IR Iran u Sarajevu.

Category: Posjete i izleti | Views: 218 | Added by: osdulistan | Date:

Učenici petih razreda su posjetili krunidbeno mjesto bosanskih kraljeva Mili - Arnautovići - Visoko i kompaniju "Secom" Visoko, firmu za proizvodnju masivnih lijepljenih bukovih ploča,namještaja i briketa. Zahvaljujemo se porodici Muzaferija na gostoprimstvu.

Više slika na http://djulistan.edu.ba/photo/posjete_i_izleti/v_razredi/49

Category: Posjete i izleti | Views: 163 | Added by: osdulistan | Date:

1-5 6-10 11-12