Naslovna » 2016 » mart » 30 » Predstavljanje prezentacija povodom Sedmice h. Fatime

Predstavljanje prezentacija povodom Sedmice h. Fatime

U srijedu 30.03.2016. školski mesdžid je ponovo bio centar zbivanja povodom Sedmice rođenja h. Fatime. Nakon ručka, sa početkom u 14:00 održano je predstavljanje računarskih prezentacija koje su radile učenice Škole. Naime, u okviru Sedmice h. Fatime za učenice od 5. do 9. razreda je bio objavljen konkurs za izradu prezentacija o h. Fatimi. Na objavljeni konkurs je stiglo 12 radova. Predstavljanju učeničkih radova su prisustvovale sve učenice navedenih razreda, kao i jedan dio profesorica.
U prijatnom ambijentu učenice i profesorice su imale priliku vidjeti zanimljive i kreativne radove učenica. Stručna komisija koju su činile profesorice naše Škole ocijenila je pristigle radove i odabrala najbolje. Proglašenje najboljih radova će se desiti na glavnoj svečanosti koja će se održati u četvrtak u sportskoj sali Kampusa PBK.

Category: Projekti | Views: 388 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Name *: