01:42
Ramazanske aktivnosti
     
 
Tokom mjeseca Ramazana u našoj školi su odražavane razne aktivnosti. Svakodnevna aktivnost je bila učenje mukabele, te su učenici zajedno sa svojim nastavnicima uspjeli uz Božiju pomoć da do kraja Ramazana prouče hatmu. Također, su svi razredi imali zaduženje da pripreme neku aktivnost, pa smo imali učenje ilahija, čitanje hadisa, izradu panoa, prezentovanje recitacija na engleskom jeziku, kao i jednu prezentaciju o zdravstvenim vrijednostima posta. Naše učenike su tokom ovog mjeseca posjetili i uvaženi imami, koji su održali prigodne govore. Zadnji dan Ramazan ,naša draga i vrijedna direktorica je pripremila Bajramske paketiće za sve učenike i Ramazanske aktivnosti su završene priredbom i podjelom paketića.
Category: Dešavanja u školi | Views: 9 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: