Naslovna » 2016 » maj » 17 » Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva u Ilijašu

Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva u Ilijašu

U utorak 09.05.2016. povodom obilježavanja Dana pobjede nad fašizmom i Dana Evrope relizirana je Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva djece predškolskih, osnovnih i srednjih škola općine Ilijaš. Pored učenika Kampusa PBK prisutni su imali priliku pogledati izvedbe i ostalih obrazovnih ustanova ilijaške općine, kao i Osnovne muzičke i baletske škole "Novo Sarajevo" – Odjeljenje Ilijaš.Oblasti kulturnog-umjetničkog stvaralaštva su bile različite, recital, dramski prikaz, hor, slobodni ples, folklor i instrumentalna muzika.
Učenicima škola i polaznicima vrtića se na samom početku prigodnim govorm obratio općinski načelnik, gosp. Akif Fazlić.
Učenici naše Škole su se predstavili u oblasti dramskog prikaza, kojeg su pripremili polaznici dramske sekcije nižih razreda pod vodstvom prof. Sanele Karahalilović.

Category: Aktivnosti izvan škole | Views: 372 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Name *:
Code *: