studijska posjeta Kaknja i Kraljeve Sutjeske
Učenici predmetne nastave su posjetili grad Kakanj i obišli njegov historijski dio. Znamo mi da je to jedan divan grad, prijateljski, domaćinski, oni koji svoje goste dočekuju širom raširenih ruku. Naši učenici su uživali sa svojim razrednicima,te im kišno vrijeme nije pokvarilo raspoloženje. Gledali su crtani film "Asterix i Obelisk", zatim su bili u posjeti MUZEJU. Sa velikim interesovanjem uživali su i u razgledanju Franjevačkog samostana u Kraljevoj Sutjesci. Za kraj svog obilaska ostavili su posjetu jednoj od najstarijih džamija u BiH. Svi su bili vidno oduševljeni, prepuni divnih utisaka iz Kaknja. Nastavnici su imali pune ruke posla,ali su dali svoj maksimalan doprinos u ovoj posjeti. Naši su nastavnici kao majke i očevi djeci, zato ĐULISTAN i jeste drugi dom za svoje učenike.
Category: Posjete i izleti | Views: 29 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Name *: