1 2 3 ... 7 8 »
Na Kantonalnom takmičenju iz Bosanskog jezika i književnosti, održanog 29.03.2019.godine, naša učenica Sukejna Hodžić je osvojila 1. mjesto, dok je učenica Emina Kaplan bila 17. Čestitamo našim učenicama, kao i nastavnicama Dženani Razić i Amini Šišić koje su vrijedno pripremale učenice.
Category: Takmičenja | Views: 228 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

U subotu, 23. marta u SŠC „Nedžad Ibrišimović“ održano je općinsko takmičenje za učenike osnovnih i srednjih škola sa područja općine Ilijaš iz predmeta Demokratija i ljudska prava – CIVITAS.Takmičili su se učenici VII razreda osnovnih škola „Hašim Spahić“, „Stari Ilijaš“, „Đulistan“ i „Podlugovi“. OŠ „Đulistan“ je zauzela 3.mjesto sa temom „Sigurnost djece na internetu“. Čestitamo našim učenicima.

 

                                                                                  

                                                                                

 

Category: Takmičenja | Views: 224 | Added by: osdulistan | Date:  | Comments (0)

Povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine, Perzijsko-bosanski koledž je organizovao, po trinaesti put, takmičenje iz bosanskog jezika i književnosti, matematike i engleskog jezika za učenike završnih razreda osnovne škole. Učešće na takmičenju su uzeli i učenici Osnovne škole "Đulistan" i ostvarili sjajne rezultate.

Bosanski jezik - Muhamed Fejzić - 1. mjesto

                          Emira Kovač - 6. mjesto

Matematika -     Merdijja Zarean - 3. mjesto

                          Medina Bečić - 10. mjesto

Engleski jezik -  Iman Daut - 10. mjesto

Takmičilo se ukupno 19 škola i naša škola je zauzela ekipno 4. mjesto.

Čestitke našim učenicima i nastavnicima koji su ih spremali za takmičenje.

 

       

Category: Takmičenja | Views: 583 | Added by: osdulistan | Date: 

U subotu 22.04.2017. godine održano je Federalno takmičenje iz matematike na kojem je naša učenica Merdijja Zarean osvojila treće mjesto te se tako plasirala na Državno takmičenje. Čestitke učenici i nastavnicima koji su je pripremali za takmičenje.

Category: Takmičenja | Views: 761 | Added by: osdulistan | Date: 

Naša škola je bila domaćin općinskog takmičenja iz fizike održanog 15.03.2017.godine. Učenici OŠ "Đulistan" su ponovo pokazali odlično znanje. U kategoriji osmih razreda učenica Zarean Merdijja je osvojila treće mjesto, dok je u kategoriji devetih razreda učenica Planinčić Ajla osvojila prvo mjesto, a učenica Ibrišević Ema treće mjesto. Čestitamo našim učenicima i nastavnicima koji su ih pripremali i puno sreće na kantonalnom takmičenju.

Category: Takmičenja | Views: 872 | Added by: osdulistan | Date: