01:20
učešće u projektu " Recikliran uređaj je spašen resurs!"
 

Početkom školske 2018/2019. godine, naša škola se prikljiučila projektu "Recikliran uređaj je spašen resurs" kojeg je pokrenuo Zeos eko-sistem. Tokom godine prikljupljao se elektronski otpad koji se može reciklirati. Pored prikupljanja otpada, učenici su učestvovali i u radionicama "Rastavi-sastavi." U mjesecu maju je završeno prikupljanje i sastavljena rang- lista sa osvojenim bodovima, na kojoj je naša škola zauzela prvo mjesto na Općini Ilijaš te osvojila HD TV, koji će svakako koristiti učenicima u nastavi. Zahvaljujemo se svima koji su uzeli učešće u ovom projektu.

Konačna rang -lista sakupljenih količina u projektu "Recikliran uređaj je spašen resurs!" Čestitamo na osvojenim prvim mjestima:

1. Mostar Osnovna škola  "Ilije Jakovljevića" Mostar

1. Ilijaš Osnovna škola"Đulistan"Lješevo

1. Konjic "Prva Osnovna škola" Konjic

Category: Projekti | Views: 9 | Added by: osdulistan | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: